Zespół

Natalia Jurczyk

 Jestem zastępcą kierownika zespołu Helpdesk oraz koordynatora ds. metodyki. Czas wolny spędzam aktywnie,
podróżując oraz uczęszczając na zajęcia Zumby czy aerobox’u. Zimą bardzo chętnie jeżdżę na nartach. 
  Aleksandra Krużewska  
  Monika Kurpiewska  

Izabela Łomotowska

W projekcie zajmuję się koordynacją prac zespołu Helpdesk oraz tworzeniem procedur, które mają  usprawnić prace nad realizacją e-usług. Prywatny czas spędzam na allegro na sekcji dla maluszków, ale zamiast robić buciki na drutach, ozdabiam przedmioty techniką decoupage. Regularnie biorę udział w marszach i biegach na orientację - szczególnie tych nocnych, bo dodają więcej adrenaliny. 

Magdalena Mądry

Liczę, liczę i jeszcze raz liczę. Dbam o projekt od strony finansowo-księgowej, rozliczając kolejne wnioski o płatność. Kontaktuję się również z Urzędem Marszałkowskim. Poza projektem staram się aktywnie spędzać swój wolny czas, co udaje mi się podczas zajęć spinningu oraz bosu.

Renata Skowrońska

Obszarem, którym zajmuję się w projekcie są zamówienia publiczne. Czuwam nad prawidłowością procedur zakupu infrastruktury oraz usług. Po pracy uwielbiam robić zakupy, czytać książki i gotować. Natomiast weekendy spędzam na kulturalnych i odkrywczych spotkaniach ze znajomymi.

Aleksandra Szafran

Dbam o to, by współpraca naszego zespołu z Urzędem Marszałkowskim układała się jak najlepiej, a zadania były realizowane zgodnie z wytycznymi. Poza pracą moją pasją jest szybka jazda na snowboardzie. Sporych emocji dostarczają mi także zmagania z wiatrem podczas kitesurfingu, bo dopiero próbuję go opanować.

Anna Uchman

Zajmuję się eUczelnią od strony administracyjnej i redakcyjnej. W ramach projektu organizuję także szkolenia oraz monitoruję i promuję  usługi wytworzone przez kolegów developerów. Poza czasem spędzonym na PG oddaję się praktyce hatha jogi i aerial jogi oraz bezskutecznym próbom wychowania kota. 

Jolanta Wichorowska-Kwaśniewska

W projekcie zajmuję się analizą biznesową.
Opracowuję zakres prac na podstawie wymagań biznesowych i ustaleń z klientem, gromadzę i dokumentuję wymagania biznesowe i funkcjonalne, modeluję procesy i przypadki użycia, wykonuję walidację wymagań.

 
 

Piotr Falc

Cóż... staram się sprawić, by wszystko zadziałało zgodnie z planem.

  Mateusz Groth  
  Konrad Górski  

 

Michał Karzyński

 

Filip Kołakowski

W projekcie zajmuję się programowaniem oraz tworzeniem narzędzi do badania mobilności kadry i studentów, a także rejestrowaniem współpracy międzynarodowej uczelni. Poza pracą spędzam czas na podróżowaniu oraz wyżywam się w grach w Paintball i ASG.

  Łukasz Kulas  

Jakub Kuryłowicz

 

 

Piotr Kwasiżur

 

Paweł Lubomski

Zajmuję się koordynacją techniczną projektu eUczelnia. Odpowiadam również za architekturę wszystkich usług świadczonych przez CUI PG. Oprócz tego kieruję zespołem R&D CUI PG. W wolnym czasie angażuję się w różne formy żeglarstwa.

Adam Nikodem

Jako programista w projekcie zajmuję się wszystkim po trochu: warstwą biznesową, interfejsem użytkownika, projektowaniem bazy danych, generowaniem wydruków i raportów. Dodatkowo parzę świetną kawę. Czas wolny spędzam głównie bawiąc się drewnianymi klockami i plastikowymi samochodami. Uwielbiam czytać książki, grać w gry (komputerowe i planszowe), a czasem zamknąć się w warsztacie i zrobić coś ładnego. Jak tylko okoliczności sprzyjają, to chętnie wybieram się na przejażdżkę rowerową lub spacer.

  Krzysztof Nosowski  

Michał Nowacki

W projekcie eUczelnia usilnie staram się łączyć dwie funkcje: osoby odpowiedzialnej za dwa moduły portalu oraz dewelopera JEE.
Po kilku godzinach dziennie przed monitorem staram się rozruszać zasiedziałe kości jakąkolwiek formą wysiłku fizycznego. Zwykle wybór pada na rower lub spacery z żoną i psem.

Paweł Pszczoliński

W projekcie zajmuję się projektowaniem i tworzeniem warstwy biznesowej. Do moich głównych zdań należą: opracowanie i implementacja struktury danych oraz zapewnienie poprawnego dostępu do danych poprzez implementację odpowiednich komponentów. Poza projektem spędzam czas rodzinnie na spacerach i wycieczkach rowerowych z synem. Interesuję się sportem, motoryzacją, a od czasu do czasu lubię pograć w COD.

Adam Rek

Ukończyłem studia informatyczne na Politechnice Gdańskiej. Na co dzień zajmuję się projektowaniem i tworzeniem usług internetowych dostępnych w ramach portalu uczelnianego PG. Wolny czas spędzam podróżując i uprawiając sport. Interesuję się nowymi technologiami IT, e-biznesem oraz rynkami finansowymi.

Michał Skuza

W pracy opiekuję się serwerami i narzędziami dla programistów oraz środowiska testowego. Instaluję, konfiguruję i dostosowuję je do potrzeb naszego projektu. Poza pracą latam na paralotni i bawię się starymi komputerami: Atari i ostatnio Amigą. Udzielam się także w uczelnianym kole krótkofalowców i próbuję dłubać w elektronice.

Wojciech Szarmach

W projekcie zajmuję się projektowaniem interfejsu użytkownika, obsługą baz danych oraz tworzeniem szablonów generowanych dokumentów. Czas wolny spędzam uprawiając sport. Szczególnie interesuje mnie piłka nożna - od strony zawodnika i kibica. 

  Miłosz Wojaczek  

 

Wojciech Ziółkowski

 

  Ireneusz Żuchowski